İçerik etiketlendi: ‘mutluluk çubuğu nasıl kullanılır’

Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır?

Ekleyen: Mutluluk Çubuğu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Blog

Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak kan dolumu ile sertleşme imkanı sunan penisin içerisinde bulunan esnek kılıflara bir biçimde kan gelip içinde yeteri kadar süre kalamazsa ve tüm iyileştirme yöntemlerine nazaran hastanın iktidarsızlık problemi halledilemez ise son çare penis protezi uygulamaktır. Son çare meydana gelmesine nazaran neticelerinin büyük oranda surat güldürücü olması, bedende kullanılan pek çok protezden çeşitli olarak bireyin istediğinde partnerine bile belli etmeden bedeninin elbette bir parçası olarak kullanabilmesi kısırlık derdinin en berbat olasılıkla bile halledilebilir bir sıkıntı olmasını sağlamaktadır. Protezlerin temel, ucuz ve hep sabit bir sertlikte olan tipleri meydana geldiği gibi ileri bilişim ile penisin natürel sertleşme ve gevşemesini isteğe ilişkili olarak gerçekleştirebilen yeni sezon modelleri de şuanki gibidir.

Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır?

Mutluluk Çubuğu Nasıl Çalışır

Mutluluk Çubuğu Nasıl Kullanılır?

Bu ileri yeni sezon modelleri kullanabilmek belli bir süre el beceresi gerektirse de bunu kısa zamanda öğrenebilmek olası olmaktadır. Tüm protez çeşitleri bir çift olarak penisin içerisinde bulunan esnek alan içerisine kısa bir ameliyat ile yerleştirilir, uyumlu bir yere, sünnet yerine sunulan ameliyat yeri iyileştikten sonra ancak bir hekim temkinli kontrol ile hastanın protezi meydana geldiğini anlayabilir, partneri ya da çevresindekiler bu durumu birey çıplakken, üstelik cinsel faaliyet esnasında bile anlayamazlar. Operasyondan bir ay sonra hasta kişi protezini faydalanarak başarı ile cinsel ilişkiye girebilir. Pompalı protezi meydana gelen birey uyumlu zamanda penisinin ya da torbasının belli bir mahaline konulmuş meydana gelen mekanizmayı bir el hareketi ile aktive ettiğinde rezervuar bölümündeki sıvı/akışkan benzer kanı taklit ederek penisin içerisinde bulunan protezi doldurur, basınç ile penis uzar, sertleşerek ilişkiye hazırlıklı duruma gelir.

Mutluluk Çubuğu Taktıran Çocuk Sahibi Olabilir mi?

Bu durum kişiye rastgele bir ağrı ya da hastalık vermez, birey ilişkiden haz alır ve boşalma normal olarak gerçekleşir, istenirse çocuk sahibi bile olunabilir. İlişki sonlandığında yeniden bir el hareketi konusunda bölgeye dokunularak sıvının rezervuar bölümüne geriye dönmesi sağlanır, penis istirahat halindeki boyutlarına geriye döner. Protezi yalnızca son çare olarak seçiyoruz. Kontrolsüz şeker rahatsızlığı benzeri ameliyat sonrasında iltihabı artıracak durumu olanlara, alerjik bünyesi olanlara, ağır kalp rahatsızlığı olanlara, çok ileri yaşta, el mahareti eksik olanlara vb. bu operasyonu uygulamıyoruz. Elbette ki sonuçta bu da bir ameliyat ve her ameliyat benzeri belli riskler bunlardır. Bununla birlikte ileri bilişim ürünü bile olsa kullanılan protezlerde kimi zaman arızalar ortaya çıkarak değiştirme icabı duyulabiliyor.

Mutluluk Çubuğunun Riski var mıdır?

Tüm protez ameliyatları enfeksiyon açısından riskli olup bu tip operasyonlar uzman bir ekip açısından bilinçli bir cerrahi ile ve uyumlu ortamlarda gerçekleştirilmelidir. Bizim seçtiğimiz pompalı ve ileri teknolojili modeller makul fiyatlar civarındadır. Bir teknik sıkıntı çıkmadığı taktirde protezlerin belirli bir geçerliliği olmayıp hayat boyu kullanılabilirler. Protez takılması için belirli bir alt ve üst yaş sınırı olmayıp, cinsel gelişmesini bitirerek cinsel hizmete başlayabilecek 18 yaş üstü gençlere ve tercih olarak ise 70’li yaşlarını dinamik ve bilinçli yaşayanlara kadar kapsamlı bir yaş gurubunda uygulanabilir. Geriye dönüşü olmayan bir seçim meydana geldiği ve nihai çare olarak seçilmesi gerektiği unutulmamalı, yalnızca alternatif olmayan hallerde ve hastanın kararlı istemi ile takılmalıdır. Refah seviyesinin ve ileri yaşlardaki hayat kalitesinin çok ek olarak yüksek meydana geldiği Amerika benzeri ülkeler ile kıyaslandığında ülkemizde oranla kısa tatbik edilen oldukça başarılı bir çözüm yoludur.Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Cinsel İsteksizliğe Çözüm Olur Mu? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Cinsel İsteksizliğe Çözüm Olur Mu ? sorusunun cevabı dışarıdan takma varlığı hiçbir şekilde anlaşılamaz, boşalma, hissetme tamamıyla aynıdır. Normalde kanla dolması gerekli olan penis içerisindeki corpus cavernosum isimli yapının içine silikon materyalden üretilen protezler yerleştirilir. Cinsel fonksiyon bu şekilde sağlanır. Protezin tipine yönelik hasta kişi tarafından ilişki öncesi pompası kullanılarak şişirilir ve ereksiyon sağlanır. Protezin en mühim avantajlarından birisi boşalma olsa dahi hasta kişi istemediği müddetçe penisin tam ereksiyonda bulunması durumudur.

Penis protez yerleştirilmesi ameliyatları, peniste sertleşme bozukluğu (erektil disfonksiyon) meydana gelen hastaların ilaçla tedavisinden yarar görmemesi vaziyetlerde uygulanır. Peniste sertleşme bozukluğu, adam cinsel organının vaginaya girişini sağlayabilecek şekilde sertleşmemesi veya sertlik oluşsa dahi bu sertliğin sürdürülememesi olarak tanımlanır. Bu problem değişik şiddetlerde olmak üzere 40-70 matem arasındaki erkeklerin %52’sinde görülmektedir. Ülkemizde ise hafif, ortada ve tam sertleşme bozukluğu görülme sıklığı toplamında olarak yaklaşık % 70 olarak bulunmuştur. Kanun yönelik değerlendirildiğinde ise 40-49 yaşları arasında % 50 olarak izlenen sertleşme bozukluğu sıklığı, 70 matem ve üstünde % 95 olarak kaydedilmiştir.

Cinsel İsteksizliğe Çözüm Olur Mu ?

Erektil disfonksiyon, damar sertliği, şeker hastalığı, yüksek tansiyon, koroner arter hastalığı, böbrek ve karaciğer yetmezliği benzeri hastalıklara, sinir sistemi, hormonal sistem ve damar sistemi hastalıklarına bağlı gelişebilir. Ayrıca yalnızca penise ilişkin bir takim hastalıklar ve psikolojik sebeplerle de gelişebilir. Bir Takim yaralanmalar, operasyonlar, çeşitli ilaç ve madde kullanımı da sertleşme bozukluğuna sebep olabilir. Yaşlanma, kronik hastalıklar ve sigara, sertleşme bozukluğu için malum başlıca risk faktörlerindendir.

Peniste tam sertleşmeme şikayeti yer alan erkeklerde cinsel ikaz ile oluşan sertlik vaginaya giriş için yeteri kadar olmayabilir veya yeteri kadar olsa dahi kısa zamanda bu sertlik kaybedilebilir. Bu problem altta yatan başka bir hastalığın belirtisi de olabilmektedir ve bu asal hastalığın seyrine yönelik problem artabilir. Bunun dışında bilhassa yaşla beraber problem artar. Sigara, sistemik hastalıklar (damarsal hastalıklar, seker hastalığı, vb.), kolesterol yüksekliği, tansiyon yüksekliği benzeri etmenler de penis sertleşme bozukluğu için risk etkeni oluşturur ve hastalığın seyrini hızlandırır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır? Sorusu ile ilgili olarak Penil protez ya da mutluluk çubuğu takılmasına mani teşkil eden iki çeşit grup mevcuttur. Birincisi, akil ve ruh hastalığı olup da bu aleti kullanamayacak kişilerdir. Ikincisi ise protezlerlerin yabanı bir madde olması ve enfeksiyon ihtimalinin bulunması tehlikesiyle ileri derece şeker hastalarıdır. Penil protez bu iki gruba önerilmez. Bunlar hariç bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Penil protez kullanımında bir yaş sınırlaması yoktur. Kişinin diğer iyileştirme yollarından yanıt almaması şeklinde, ilişki için gerekli olan ereksiyonu protezle sağlayabileceği saptama edildiği halde her yaştaki insana protez takılabilmektedir.

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılır? (Video)

Mutluluk Çubuğu kimlere takılır? Sorusundan ziyade

Penis protezler, sertleşme bozukluğu olan erkeklerde nihai iyileştirme seçeneği olarak operasyonla penis içerisine yerleştirilmek üzere üretilmiş malzemelerdir.

Temel olarak iki grup penis protezi vardır.

1.Malleable(Katlanabilir) Penis Protezi: Devamlı sert olan fakat eğilip bükülme özelliği meydana gelen protezlerdir.

2.Inflatable(Şişirilebilir/Pompalı) Penis Protezi: Şişirilip söndürülebilen mekanizmaya sahip iki veya üç parçalı cihazlardır.

Birinci gruptaki protezlerin devamlı sert olması doğallıktan uzak olabilmektedir. İkinci gruptaki protezlerin ise şişirilip indirilebilmesi onlara ek olarak doğal tek fonksiyon özelliği kazandırır.

Bu ameliyat evrensel veya yerel (belden aşağı uyuşturma) anestezi ile yapılabilir. Operasyondan öncesinde ameliyat bölgesi çeşitli özel maddelerle çok sıkı temizlenmelidir. Geniş gösterişli antibiyotiklerden birisi enjeksiyon ile uygulanmalıdır.

Bu antibiyotiklere ameliyat sonrası da en az 2 gün devam edilmelidir. Penis ve etrafındaki kıllar operasyondan öncesinde kesilmelidir. Ameliyat sonrasında, cerrahi öncesinde penisin duyusu, orgazm yeteneği ve ejakülasyon (boşalma) fonksiyonu normal ise protez yerleştirilmesi sonrasında da bu fonksiyonlar sürdürür.

Protez yalnızca cinsel uyarıdan bağımsız olarak penisin sert duruma geçmesini sağlar. Protez cerrahisinin amacı bu sertliği ve peniste yukarıya doğru kalkmayı sağlamaktır. Bunun dışında penis protezi yerleştirilmesi penis boyu veya çapında tek artış sağlamaz veya kişinin cinsel isteğini direkt olarak etkilemez. Tedavi süreci ve bunlarla ilgili olarak bizimde detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Penis Protezi Nedir?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Penis Protezi Nedir? Videosu

Penis Protezi Nedir? sorusunun cevabı

Penil Protezi Nedir? Penil Protezi Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Cerrahi müdahaleyle penisteki kavernöz cisimler içerisine, sertleşmeyi sağlamak eden bir-iki parçalı protez yerleştirme şeklinde bir tedavidir. Protez sertlik olmamasına bağlı cinsel ilişkide bulunamama meselesini tamamıyla çözecektir. Bunun dışında ejakulasyon (boşalma), orgazm ya da cinsel arzu (libido) vaziyetine pozitif ya da negatif hiçbir tesiri olmayacaktır. Cinsel ilişki sırasında eş ile hiçbir güçlük ya da sıkıntı yaratmaz, üstelik partneri protez olduğunu bilmiyorsa farkına dahi varmaz.

Çeşitleri Nedir?

Çeşitleri mevcuttur. Ancak basit olarak iki tiptir. Eğilip bükülebilir ve şişirebilir protezler. Çok parçalı şişirebilir protezler fiziksel duruma ek olarak uyumlu, fakat mekanik arıza yapma şansı yüksek, eğilip bükülebilir protezler ise devamlı sert olması sebebi ile fiziksel duruma uyumlu olmayan fakat mekanik ariza şansı mevcut olmayan protezlerdir. Penil protez tipinin seçiminde hasta kişi ve eşiyle avantaj-dezavantajları çok ayrıntılı olarak tartışıldıktan daha sonra beraber karar verilmelidir.

Protez Kimlere Takılmaz?

İdrar yolu enfeksiyonu meydana gelen hastalara bu uygulama yapılmaz. Ereksiyon oluşturacak nörolojik nedenler ortadan kaldırılmadan ameliyatı gerçekleştirmemiz mümkün değildir. Ayrıca alerjik bünyesi olanlara da bu ameliyatı yapamıyoruz. Zira alerjisi olan kişi vücuda başka bir madde kabul edemeyeceği için protezin takılması sakıncalı olabilir. Yaşı çok ileri olanlara, 70li yaşların ilerisinde olanlara bu protezi takmayı tercih etmiyoruz. Ayrıca kisinin bu ameliyatı olmadan öncesinde eşinin onayını almış olmasına özen gösteriyoruz. Eğer eşinin onayını almazsa ameliyatı kabul etmiyoruz. Diyabetikse, kardiyolojik sorunu varsa kardiyologunun onayını almadan ameliyatı yapmıyoruz.

Protez Ameliyatı Ne Kadar Sürüyor?

Hasta operasyona girdiği zaman dahi hastaneden çıkabilir. Ama yaşı ve diğer beden fonksiyonları uyumlu değilse bir zaman yatırılır. Örneğin hasta kişi diyabetikse bir zaman hastanede muayene altında tutmak istenir. Operasyon gününden bir gece öncesinde aksam hastaneye yatan kişi erken ameliyat edilir. Ameliyathanede önce hasta kişi olmasına itina gösterilir. Çok duyarlı bir operasyon olduğu için mikrop kapmaması açısından bunun gibi bir uygulamaya gerek duyulur. Operasyon bir saat civarında sürer ve evrensel anestezi yapılır. Bazen narkoz alamayacak durumda meydana gelen hastalara lokal anestezi de yapılabilir.

Riskleri Var Mıdır?

Çok seyrek görülmekle beraber protez tedavisi tamamıyla risksiz değildir. Belli bir süre idrar tutulması, enfeksiyon, vücudun protezi reddetmesi ve anestezi komplikasyonları, bir takim kişilerde protezin mekanik arızaları ameliyatı takiben görülebilir. Bu sayılan komplikasyonlar çok seyrek görülen sorunlardır.

Penis Protezi Nedir? sorusu hakkında

Detaylı bilgi için tıklayınız.

siziarayalim

skype